آموزش فرزندپروری برپایه علوم اعصاب

هوش کودک و نقش والدین

کاربرد علوم اعصاب در تربیت فرزند

اصول فرزند پروری و والدگری بدون درک عملکرد شناختی مغز کودکان و چگونگی یادگیری شان ناممکن است. اینکه کودک چگونه داده های محیطی را به حافظه میسپارد و این اطلاعات و تحریکات چگونه تبدیل به واکنشهای رفتاری، عاطفی و زبانی میشود و روشهای موثرتر تعامل با کودک و روشهای دقیق و کمی سنجش هوش و تواناییهای کودک از مسایل مهم است. والدین آگاه قبل از هر پزشکی متوجه تغییرات خلقی، حرکتی و شعوری کودک خود میشوند. هر کودکی توانایی منحصربفردی دارد که باید شناسایی شود و این آموختنی است. رفتار محصول ژنتیک و محیط است. میزان تاثیر ژنتیک بر اساس قوت و ضعف و درستی تحریکات محیطی مشخص میشود. پس با بهبود محیط پرورش رشد کودک، هوش و استعداهایش را به بهترین نحو ارتقا دهیم.

فرزند-پروری-دکتر-زنوزی-راد

مشاوره تلفنی برای والدین

مشاوره-پدر-تربیت-کودک-نوزاد-باهوش-کودکم-دکتر-محمد-زنوزی-راد

به راحتی و سادگی می‌توانید با رزرو تلفنی زمان مشاوره،‌ با توجه به پروفایل آزمون‌های شما و پاسخ به سوالات از راهنمایی‌ها و آموزش‌های لازم بهره ببرید.

آموزش و مشاوره از راه دور

مشاوره-تلفنی-والدین-آموزش-فرزند-پروری-دکتر-محمد-زنوزی-راد

در کودکم این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به سادگی با رزرو مشاوره تلفنی از خدمات آموزش فرزندپروری از راه دور بهره ببرید و در زمان خود صرفه‌جویی کنید. کافیست روی رزرو مشاوره تلفنی کلیک کنید.

تقویت حافظه کودک

تقویت-حافظه-کودک-دکتر-زنوزی-راد

سنجش هوش و توانایی کودک شما با استفاده از جدیدترین آزمون‌های روان‌شناختی و هوش‌سنجی و تحلیل نتایج آزمون‌ها از خدماتی است که در مجموعه تحت نظر دکتر زنوزی راد انجام می‌شود.