بسته های ویژه خدمات بهداشت مدارس

سنجش هوش و غربالگری مدارس

تشخیص زودهنگام باهوش‌ها

سنجش جسمی، هوشی و رفتاری قبل و حین تحصیل و ارزیابی تغذیه‌ای و تشخیص و رفع اختلالات یادگیری از امور مهم در سنین دبستان می‌باشد. همکاری متقابل پزشک کودکان با مربی بهداشت مدرسه و معلمین در بهبود کارکرد تحصیلی موثر است.
از آنجا که مدارس تعداد زیادی از دانش آموزان و کارمندان و معلمان را با هم جمع می‌کنند، احتیاط می کند که – مانند هر مکان کاری، باید یک سیستم برای مقابله با موضوعاتی از قبیل کمک های اولیه‌، فوریت های پزشکی و تشخیص شرایط واگیردار که می‌تواند وضعیت گروهی را گسترش دهد، برقرار باشد. با این وجود برخلاف سایر محل‌های کار، باید سیستمی نیز در مدارس ایجاد شود تا بتواند به طور معمول داروها را تجویز کند، زیرا دانش آموزان – به ویژه دانش آموزان جوان – ممکن است نتوانند خود این مسئولیت را بر عهده بگیرند و نگرانی از سوء مصرف مواد باعث ایجاد سیاست در اکثر مدارس شده است.

 

سلامت-از-راه-دور

مشاوره و آموزش تلفنی

مشاوره و آموزش تلفنی

چنانچه در شهرهای دور هستید، می‌توانید با راهنمایی‌های دکتر زنوزی راد،‌آزمون‌های متناسب را از دانش‌آموزان بگیرید و نتایج را برای تحلیل برای ما بفرستید و سپس والدین می‌توانند برای تحلیل نتایج آزمون، مشاوره تلفنی رزرو کنند.

تست هوش جمعی

تست هوش جمعی

گروه‌بندی بچه‌های بر اساس معیارهای درست و آزمون‌های استاندارد جزو الزامات یک مجموعه آموزشی سالم و پیشرو می‌باشد چرا که آموزش متناسب با میزان درگیری ذهن، استعداد فرد و هوش ذاتی به مراتب تاثیر بیشتری در آینده وی خواهند داشت. تست‌های گروهی هوش و تحلیل فرد به فرد به همراه مشاوره آموزش آن‌ها از خدمات مجموعه کودکم به مراکز آموزشی پیشرو می‌باشد.

غربالگری مدارس

غربالگری مدارس تهران کرج

سنجش بهداشت، بیماری‌ها عمومی، شناختی و رفتاری در جهت تشخیص زودهنگام بیماری‌ها و اختلالات در کودکان توسط تیم کودکم تحت نظارت دکتر زنوزی راد فعلا در استان‌های تهران، البرز و قزوین انجام می‌شود.