سیستم خدمات سلامت الکترونیک از راه دور (tele health)

سلامت از راه دور

Telehealth چرا و چگونه

امروزه خدمات مشاوره سلامت، بهبود شیوه زندگی، خدمات تغذیه‌ای، ارزیابی رشد ، مشاوره‌های توانبخشی و ارزیابی‌های تکاملی و بخشی از خدمات درمانی (بجز بیماری‌های حاد و اورژانسی) در بسیاری از کشورهای دنیا و توسط خانواده‌های آشنا با این نوع خدمات براحتی انجام و به سرعت رو به توسعه است.

Telehealth توانایی دستیابی به مراقبت های بهداشتی از راه دور، از جمله تشخیص و معالجه بیماران و حمایت عمومی از کارکنان بهداشت و درمان با استفاده از فناوری ارتباطات الکترونیکی و ارتباط از راه دور است. این تعریف گسترده‌تر از درمان از راه دور Telemedicine دارد زیرا شامل کاربردهای اداری مانند ارتباط تلفنی بین مدیران و ادامه آموزش پزشکی است. Telehealth در حال رشد است که پزشکان، بیماران و سرپرستان بیشتر از فناوری های ارتباطات از راه دور استفاده می کنند.

سلامت-از-راه-دور

تماس اورژانسی

دکتر-زنوزی-متخصص-اطفال-از-راه-دور

بسیار اتفاق می‌افتد که شما در سفر باشید و کودکتان دچار علایم حاد یا خاصی شود که می‌توانید با استفاده از امکان تماس تلفنی یا رزرو مشاوره فوری در نزدیک‌ترین زمان ممکن، با دکتر زنوزی راد تماس گرفته و از راهنمایی‌های لازم بهره بگیرید.

پیگیری درمان

کودکم

پس از جلسات ویزیت حضوری و مشخص شدن نوع درمان، ممکن است سوالاتی درباره نحوه مصرف داروها یا آموزش‌های حین درمان داشته باشید که می‌توانید از طریق رزرو مشاوره تلفنی به پاسخ پرسش‌های خود برسید.

مشاوره تلفنی

مشاوره-تلفنی-پزشک

در کودکم این امکان را فراهم کرده‌ایم که با رزرو زمان و نوع مشاوره بتوانید از هر مکانی که هستید از راهنمایی‌های دکتر زنوزی راد بهره ببرید. این مشاوره شامل تشخیص و درمان نمی‌شود.