مشاوره و آموزش رشد و تکامل جنین

دوران جنینی

مهم‌ترین زمان رشد فیزیکی و ذهنی کودک

بخش اصلی رشد فیزیکی و نمو عملکردی مغز در دوران جنینی رخ می‌دهد. رژیم غذایی و سطح سلامت مادر تاثیر مستقیم بر آن دارد. ثابت شده است که مادر و پدر می‌توانند در تقویت رشد مغز جنین خود تاثیرگذار باشند. این تاثیرات هم بواسطه تغییرات بیوشیمیایی( از جمله بهبود خون‌رسانی رحم و جفت و افزایش سطح هورمون های محرک رشد مغز از جمله اوکسی توسین) و همچنین تحریکات مثبت و مناسب محیطی عملی می‌شود.

مشاوره-تکامل-جنین-مغز-ذهن-بدن-فیزیک

مشاوره تلفنی در دوران بارداری

مشاوره-تلفنی-دوران-بارداری-آرامش-نوزاد-جنین دکتر محمد زنوزی راد

پرسش سوال‌های مرتبط با تقویت هوش جنین در دوران بارداری از دکتر محمد زنوزی راد متخصص اطفال و نوزادان به صورت تلفنی و در هر مکانی که هستید صرفا از طریق سایت کودکم و بخش رزرو تلفنی امکان‌پذیر است.

نقش موسیقی در بارداری

دانلود-آهنگ-بارداری-موسیقی-آرامش-بخش-زن-باردار-حامله

ثابت شده است که موسیقی قبل از تولد در رشد مغز نقش دارد. گوش دادن به موسیقی در دوران بارداری نه تنها تأثیر تسکین دهنده و نشاط آور بر روی زن باردار خواهد گذاشت بلکه تأثیر مثبتی بر نوزاد متولد نشده نیز خواهد داشت.

تاثیر والدین در رشد مغز جنین

تکامل-هوش-جنین-مادر-باردار-مطالعه-آرامش-بارداری

مغز کودک شما به یک پایه و اساس قوی احتیاج دارد. روابط دوست داشتنی، سازگار و مثبت به ایجاد مغز سالم کمک می‌کند و از مغز کودک شما در برابر اثرات منفی استرس محافظت می‌کند. تجربیات روزمره به شکل دادن مغز کودک شما کمک می‌کند، از کارهای روزمره تا افرادی که کودک شما با آنها در تماس است