مشاوره و ارزیابی اختلالات خواب

اختلال خواب در هوش کودک موثر است

مشاوره تلفنی اختلالات خواب کودک

اهمیت خواب در زندگی کودکان در حد تغذیه است. خواب راحت لازمه تکامل مغز و سایر ارگانهای بدن است.اختلالات عملکرد تمام دستگاهها بر روی میزان و کیفیت خواب موثر است. تحلیل خواب، بهبود و رفع اختلالاتش برای حفظ سلامت عمومی و عاطفی و شناختی کودک کمک کننده است.
یک اختلال خواب یا خواب آلودگی نوعی اختلال پزشکی در الگوهای خواب فرد است. برخی از اختلالات خواب به اندازه کافی جدی هستند که در عملکرد طبیعی جسمی ، روحی ، اجتماعی و عاطفی تداخل دارند. پلی سونوگرافی و اکتریگرافی تستهایی هستند که معمولاً برای برخی از اختلالات خواب سفارش داده می شوند.

اختلالات-خواب

مشاوره تلفنی اختلال خواب

اختلال-خواب-کودک-نوزاد-فرزند-والدین

امکان مشاوره تلفنی برای اختلالات خواب را فراهم نموده‌ایم تا بتوانید با رزرو زمان مناسب،‌ از راهنمایی‌های دکتر محمد زنوزی راد و تیم متخصص همراه در کودکم بهره بگیرید.

شب ادراری و خواب جداگانه

شب-ادراری

شب ادراری ناتوانی مكرر در كنترل ادرار است. ادرار غیر ارادی همچنین به عنوان بی اختیاری ادرار شناخته می شود که یکی از شایع‌ترین نگرانی‌های والدین درباره کودکان است. موضوع شایع بعدی نگرانی والدین از زمان خواب جدای فرزندشان است.

تحلیل خواب

خواب-اختلال-مشاوره-آنالیز-خواب-کودک

استراحت شب خوب باعث رشد جسمی و روحی کودک می شود، به یادگیری و حفظ کمک می کند و آنها را فعال و شاد نگه می دارد. بچه ها برای حفظ سلامتی و خوشبختی آنها نیاز به خواب دارند، بنابراین با استفاده از آزمون‌ها و تست‌های مرتبط می توان سطح کیفیت خواب و اختلال احتمالی را کشف کرد.